מנהל היחידה לכירורגיה של היד, ומנהלה לשעבר של יחידת הכויות במחלקה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת במרכז הרפואי ע"ש סורוקה בבאר-שבע, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, מומחה לכירורגיה של היד, חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, ומבכירי הכירורגים הפלסטיים בארץ.

בוגר ההתמחות בניתוחי כף יד מתקדמים ובכירורגיה מיקרו וסקולארית באוניברסיטת DUKE היוקרתית בארה"ב . מרצה בפקולטה למדעי הבריאות, אוניברסיטת בן-גוריון. פרסומים בכתבי עת בינלאומיים,הרצאות בכנסים בינלאומיים ומקומיים. בוחן מטעם המועצה המדעית בבחינות סיום ההתמחות בכירורגיה פלסטית ובכירורגיה של כף היד בישראל. כיהן בעבר כיו"ר האיגוד הישראלי לכוויות וכמזכיר האיגוד הישראלי לכירורגיה של היד. נמצא בהסדר עם ביטוחי הבריאות ומוכר להחזרים.
ד"ר יובל קריגר

טיפול אסתטי

טיפולים אסתטיים אינם נושא שיש להקל בו ראש. לכל אחד מגיעה האפשרות להרשות לעצמו טיפול שכזה, מבלי לוותר ולו במעט על נושא הבריאות או הרגשת הביטחון. חשוב לפנות לאנשי המקצוע המובילים בתחום, על מנת להשיג את התוצאות הרצויות – הבריאות והבטוחות ביותר – ולאורך זמן.

המרפאה

ההערכה הרפואית והטיפולים ניתנים במרפאתנו תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של מצוינות כירורגית, שימוש בטכניקות עדכניות, בחירת החומרים המובחרים והציוד המתקדם ביותר,  ומעקב רפואי צמוד עד להחלמה מלאה. 

יחס אישי

חשוב לנו  להעניק ללקוחותינו יחס אישי אנושי וחם,  ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ולא פחות חשוב – שיהיה בהישג ידם.